Labidi Tasnim adatlapja
Labidi Tasnim

WISC-IV intelligencia teszt eredménye alapján (IQ:152; VmI:150; PkI:148; MmI:134; FsI:126) az extrém magas övezetbe sorolja egyenletes intelligencia struktúra mellett. Az elérhető maximális értékeket produkálta a verbális próbáiból a főfogalom (Kj.:19 ép) és a szókincs (Szki:19 ép) szubtesztjeiben. Az általános megértési próbában is (Ám.:18 ép) maximálishoz közeli értékeket produkált. Szintén maximális értékeket produkált a perceptuális próbáiban vizuális logikai kategóriákban (Kf:19 ép., Mx:19 ép). Saját átlagához mérten kissé alacsonyabb értékeket az absztrakt logikai (M:16 ép), illetve egy munkamemóriát mérő (Szter.:14 ép.) szubtesztjében ért el, azonban ezek is átlag feletti értékek. A feldolgozási sebessége szintén magas szintű, azonban saját átlagánál kissé alacsonyabb pontértékű teljesítményt mutat (Kód:15; Szk.:14 ép)

Verbális próbák:                 Perceptuális próbák:        Munkamemória:                Feldolgozási seb.:

Közös jelentés:        19 ép     Mozaik:              16 ép       Számterjedelem:   14   ép    Kódolás:       15 ép

Szókincs:                19 ép     Képi fog.alk.:      19 ép      Betű-szám sz.:      18 ép    Szimb. ker.:  14 ép

Általános megértés: 18 ép     Mátrix:                19 ép