Céges problémamegosztások

Cégek, vállalkozások, kutatóintézetek stb. erre az oldalra tudják feltölteni a megoldásra váró problémáikat, kutatás-fejlesztési ötletekre való igényüket, vagy bármilyen más területen felmerülő problémák megoldásához kaphatnak ezen a módon segítséget. Részletek

Ezen az oldalon van lehetőség regisztrált tehetségeink számára akár az „online brain storming” eszköztárával hasznos, inspiráló ötletek megosztására.

Innét lehet átvinni az egyes problémákat az „ITT DOLGOZUNK EGYÜTT” oldalra, ahol részletesebb és mélyebb együttműködések során komolyabb megoldási javaslatokat tudunk kidolgozni tehetségeink munkái által. A legeredetibb, legokosabb ötleteket felvető tehetségeinkkel személyesen is felvehetik a kapcsolatot és hosszabb távú együttműködést alakíthatnak ki, így növelve az esélyét, hogy a legkiválóbb munkatársak csatlakozhassanak később cégükhöz, vállalkozásukhoz.

Ez az oldal csak aktivált regisztráció után érhető el.